Cmentarz Ewangelicko Augsburski

Cmentarz Ewangelicko – Augsburski opieka nad grobami

Cmentarz Ewangelicko – Augsburski opieka nad grobami. Nasze zobowiązanie wobec Ciebie polega na zapewnieniu rzetelnej i pełnej miłości opieki nad miejscem odpoczynku Twojej rodziny lub znajomych z taką samą lojalną i pełną współczucia opieką, jaką sam będziesz sobą.

Jeśli jesteś zbyt daleko, trudno jest zarządzać pracą lub po prostu odwiedzasz zbyt emocjonalnie, możemy Ci pomóc, wiedząc, że będzie prowadzony z troską i godnością.
Nie jesteś w stanie opiekować się grobem.
Mieszkasz poza miastem i pragniesz spokoju ducha, wiedząc, że wszystko jest pod opieką.
Rodzina i inne obowiązki zajmują ci cały czas

Możesz po prostu znaleźć zbyt emocjonalny pobyt w tym czasie.
Ostatnio straciłeś ukochaną osobę i nie wiesz od czego zacząć?

My poświęcimy należytą uwagę. I z pełną zadumą i profesjonalizmem zajmiemy się nagrobkiem. Całoroczna opieka nad grobami sprzątanie po pogrzebie sprzątanie grobów usuwanie zwiędłych i sezonowych kwiatów oraz chwastów przycinanie krzewów mycie nagrobków czyszczenie i woskowanie zapalenie zniczy składanie kwiatów wiązanek mycie myjką ciśnieniową mycie wyspecjalizowanymi środkami czystości

Cmentarz Ewangelicko – Augsburski opieka nad grobami. Nekropolia została założona 2 maja 1792. Projektantem był Szymon Bogumił Zug. W 1835 zbudowano kaplicę rodziny Halpertów, która służyła całej gminie luterańskiej. Przebudowano ją w latach 60. XIX wieku. W czasie powstania warszawskiego 1944 roku na jego terenie toczyły się ciężkie walki. Cmentarz został wówczas częściowo zniszczony. Przy wschodnim murze znajduje się lapidarium, w którym zgromadzono płyty i nagrobki, głównie z XIX wieku, które po zniszczeniach nekropolii (w tym ksiąg cmentarnych) trudno było umieścić na pierwotnym miejscu. Na cmentarzu spoczywa około 100 tys. zmarłych. W lipcu 2014 cmentarz, razem z pięcioma innymi nekropoliami tworzącymi zespół zabytkowych cmentarzy wyznaniowych na Powązkach, został uznany za pomnik historii.

+48 737 499 653
+48 789 428 450

kontakt@opiekagrobow.pl