Cmentarz Bródnowski

Cmentarz bródnowski opieka nad grobami

zabytkowy cmentarz znajdujący się w Warszawie przy ul. św. Wincentego 83. Nekropolia jest położona między Targówkiem a Nowym Bródnem. Pod względem liczby pochowanych (ok. 1,2 mln) jest jednym z największych cmentarzy w Europie. Na terenie cmentarza znajdują się dwa kościoły – kościół św. Wincentego á Paulo (drewniany) oraz kościół Matki Boskiej Częstochowskiej (murowany). Był czwartym, po cmentarzu Kamionkowskim, cmentarzu żydowskim i cmentarzu cholerycznym, cmentarzem prawobrzeżnej Warszawy. Jeśli nie mają Państwo czasu aby wyczyścić i zająć się nagrobkiem bliskich, możecie Państwo liczyć na naszą pomoc.

Usługi wykonujemy 7 dni w tygodniu. Zadbamy o nagrobek, wyczyścimy i prześlemy zdjęcie w celu weryfikacji usługi. Wystarczy do nas zadzwonić telefon 737499653.Cmentarz bródnowski opieka nad grobami Cmentarz Warszawa czyszczenie i pielęgnacja nagrobka zapalenie znicza, sadzenie kwiatów. 

Aleje cmentarza Aleja Główna – prowadzi od bramy I do bramy V, w połowie długości przecina ją aleja Szeroka. Przy alei Głównej znajdują się m.in. groby kard. Aleksandra Kakowskiego, Romana Dmowskiego oraz Mieczysława Fogga. Przy niej znajduje się także kościół św. Wincentego á Paulo. Aleja ma 1250 m długości oraz 9 metrów szerokości, po obu stronach znajduje się chodnik. Pierwotnie brukowana, po 1970 wyasfaltowana[25]. Aleja Szeroka – prowadzi od bramy VII do bramy IV. Przecina aleję Główną, dochodzi do niej aleja Lipowa. Aleja Lipowa – prowadzi od „nowej” bramy III i na końcu dochodzi do alei Szerokiej.

+48 737 499 653
+48 789 428 450

kontakt@opiekagrobow.pl